Almanca

Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

A1 Almanca kelimeler Ülkeler-Milliyet-Dil - Start Deutsch 1 -Wortschatz-Länder

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "A1 Almanca kelimeler Ülkeler-Milliyet-Dil - Start Deutsch A1 Wortschatz-Länder" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

A1 Almanca Kelimeler Aile - Start Deutsch A1 Wortschatz-Familie

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "A1 Almanca Kelimeler Aile - Start Deutsch A1 Wortschatz-Familie" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

A1 Almanca Kelimeler İçecekler - Start Deutsch A1 Wortschatz-Die Getränke

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "A1 Almanca Kelimeler İçecekler - Start Deutsch A1 Wortschatz-Die Getränke" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

A1 Almanca Kelimeler Meyveler- Start Deutsch A1 wortschatz-Das Obst-Die Fruchte

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "A1 Almanca Kelimeler Meyveler- Start Deutsch A1 wortschatz-Das Obst-Die Fruchte" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

A1 Almanca kelimeler Sebzeler - Start Deutsch A1 Wortschatz-Das Gemüse

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "A1 Almanca kelimeler Sebzeler - Start Deutsch A1 Wortschatz-Das Gemüse" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

A1 Almanca kelimeler Kahvaltı - Start Deutsch A1 Wortschatz-Das Frühstück

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "A1 Almanca kelimeler Kahvaltı - Start Deutsch A1 Wortschatz-Das Frühstück" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

Verben mit Prapositionalem Objekt Deutsch Turkish

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "Verben mit Prapositionalem Objekt Deutsch Turkish" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

Karışık ve Düzensiz Fiiller Türkçe Almanca

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "Karışık ve Düzensiz Fiiller Türkçe Almanca" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

Çekimli Fiiller - Fiil Çekimleri Türkçe Almanca

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "Çekimli Fiiller - Fiil Çekimleri Türkçe Almanca" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.

A1 Almanca Kelimeler Yiyecekler ve İçecekler - Wortschatz Essen und Trinken

Golden Gate School of Languages (Altın Geçit Yabancı Diller Okulu) sizlere dillerle ilgili materyaller sağlıyor ve bu sayede dil öğretimini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Sağladığımız materyaller diller hakkında fikir edinmeniz ve temel bilgileri öğrenmeniz adına çok önemli roller oynayacaktır. Aşağıda "A1 Almanca Kelimeler Yiyecekler ve İçecekler - Wortschatz Essen und Trinken" konusunda dökümanı bulacaksınız.

İyi okumalar, iyi çalışmalar.